1.00 PLN Tonery, tusze, drukarki, serwis, artykuły biurowe oraz skup tuszy i tonerów Poznań

Data publikacji: 2015/04/28
  • Miejsce: Poznań, wielkopolskie, Poland

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży materiałów eksploatacyjnych oraz biurowych (tusze, tonery, folie, taśmy). Dodatkową usługą jest serwis drukarek, który dotyczy ich fachową naprawę, konserwację i przegląd. W zakresie naszej oferty, wykonujemy darmową i uczciwą ekspertyzę uszkodzonego urządzenia.
Firma Igalo jako ogólnokrajowy hurtownik tonerow, tuszy oraz materiałów biurowych, posiada spore stany magazynowe, co umożliwia nam, na szybkość działania. Wszystkie wysyłki realizowane są w przeciągu 24H. Wykwalifikowani pracownicy są każdego dnia do pełnej dyspozycji i pomocy, przy doborze odpowiednich artykułów do urządzeń. Udzielamy pełnego wsparcia technicznego.
W ofercie mamy pełną gamę artykułów zarówno oryginalnych jak i zamiennych do wszystkich drukarek, będących na rynku europejskim. Duży zakres artykułów biurowych, razem z dostępnym katalogiem sprawia, że każdy może w detalach zobaczyć i zapoznać się z produktem przed dokonaniem zakupu.
Nasi klienci mogą korzystać z programu partnerskiego, który umożliwia gromadzić punkty i zamieniać je na nagrody.
Igalo.pl wspiera ochronę środowiska, skutkiem tego otworzyliśmy nowy oddział, zajmujący się skupem pustych materiałów eksploatacyjnych. Każda instytucja, czy osoba fizyczna może oddać nam zuzyte tonery i tusze. Cennik skupu znajdziesz na www.igalo24.pl

Agata
0 votes

Podziel się

Los sueños en la antigüedad tardía: Estudios sobre el imaginario de una cultura (Biblioteca de Ensayo / Serie mayor)

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"