1.00 PLN Skup pustych tonerów i tuszy z drukarek Poznań

Data publikacji: 2015/11/05
  • Miejsce: Poznań, wielkopolskie, Poland

Zgodnie z Ustawą o Odpadach, Dz. U. nr 62, poz. 628 z 20.06.2001r. z późniejszymi zmianami, wszyscy właściciele firm, jaki wytwarza swoją działalnością odpady, zobligowany jest do zapobiegania powstawania ich, ograniczania ich ilości, umożliwiania odzysku zgodnego z normami ochrony środowiska oraz zapewnienia unieszkodliwienia w przypadku, kiedy nie ma możliwości przekazania ich do recyklingu. Zgodnie z tak ujętym rozporządzeniem, firma postanowiła wyjść naprzeciwko potrzebom klientów, dlatego dysponują zezwoleniem na odbiór i transport odpadów, które powstają w momencie uzywania drukarek oraz pozostałych sprzętów drukujących. Firma zajmuje sie skupem materiałów eksploatacyjnych, takich jak np. m.in., zużyte kartridże, za jakie klienci dostają gotówkę na miejscu. Nadające się na skup przedmioty, można także wysłać do nich kurierem, wtedy zapłatę realizują za pomocą przelewu w ciągu 24h.
www.ekoswiat.eu
Firma głównie stawia na ekologiczne założenia. Modele, jakie nie nadają się do skupu, trafiają do specjalistycznych firm, zajmujących się utlizacją, dzięki czemu są w stanie wydobyć z nich przydatne jeszcze materiały. Pełnej utylizacji poddawane są jedynie te modele, które są szkodliwe dla środowiska. Współpraca z nimi, to głównie pewność, że skupione przez nas puste tonery czy tusze zostaną potraktowane w ekologiczny sposób, zgodnie z obowiązującym prawem. Środowisko naturalne, traktują z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zdają sobie sprawę z tego, jak istotne są w dzisiejszych czasach ekologiczne działania, które nie pozwalają na to, by nasze środowisko ulegało jeszcze większej dewastacji. Powierzając nam zużyte przez siebie tonery czy tusze, Wszyscy możemy na tym nie tylko zyskać pieniężnie, ale również cieszyć się świadomością prawidłowo podjętej decyzji, która powinna być obowiązkiem każdego obywatela.

Felek
0 votes

Podziel się

Tratado de Derecho Administrativo: Volumen II. Parte general: conclusión: 2 (Derecho - Biblioteca Universitaria De Editorial Tecnos)
Crónicas de Galadria II - Encuentros

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia